کد خبر: 82470088 (5893030) | تاریخ خبر: 30/12/1395 | ساعت: 20:17|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

بازدید معاون اجرایی رئیس جمهوری از پست ایمنی نوروزی مازندران

ساری - ایرنا - معاون اجرایی رئیس جمهوری امروز دوشنبه با حضور در یکی از پست های ایمنی و سلامت نوروزی مازندران از فعالیت و اقدامات امدادگران جمعیت هلال احمر این استان بازدید کرد .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد شریعتمداری عصر امروز از پایگاه پست ایمنی و سلامت نوروزی آزادمهر واقع در مسیر جاده تهران به سوادکوه در شهرستان سوادکوه بازدید کرد و از نزدیک نحوه ارائه خدمات از سوی امدادگران جمعیت هلال احمر مازندران به مسافران را بررسی کرد .
رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه به خبرنگار ایرنا گفت : معاون اجرایی رئیس جمهوری ساعت 16 امروز با حضور درپست ایمنی و سلامت نوروزی آزادمهر این شهرستان از نزدیک فعالیت را امدادگران مشاهده کرد .
جهانگیر آذری افزود : آقای شریعمتداری لحظاتی در این پایگاه حضور یافت و میثاق نامه' نه به تصادفات جاده ای ' را امضا کرد .
وی ادامه داد : در نوروز امسال 6 پایگاه ایمنی و سلامت و امداد در شهرستان سوادکوه مستقر است و در این پست ها با بهره گیری از نیروهای عملیاتی و فناوری های نوین تلاش می شود تا تامین امنیت روانی و کاهش تلفات انسانی جاده ای را در نوروز سال جاری رقم بزنیم .
وی ادامه داد : جمعیت هلال احمر در نوروز سال 96 برای دومین سال متوالی پویش اجتماعی ' نه به تصادفات جاده ای ' را با رویکرد جدید بهبود رفتارهای ترافیکی برگزار می کند .
نوروز سال 95 در مازندران بیش از 12 میلیون نفر شب اقامت مسافران ثبت شد .
خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشار دهنده : اصغر رضاخانی
2096/1899 /1484

انتهای پیام /*