کد خبر: 82499364 (5932823) | تاریخ خبر: 30/01/1396 | ساعت: 21:37|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

برانکو: در این فصل از فوتبال لذت بردیم

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید براینکه تیمش سزاوار قهرمانی بود، گفت: امسال از فوتبال لذت بردیم و به هدفمان دست یافتیم.

به گزارش ایرنا، «برانکو ایوانکوویچ» چهارشنبه شب و پس از جشن قهرمانی تیمش در لیگ برتر باشگاه های ایران، اظهار داشت: امروز برای هواداران پرسپولیس فراموش نشدنی خواهد بود، چراکه در کنار نمایشی زیبا و برتری پرگل جشن قهرمانی خود را برگزار کردند.
وی افزود: از اینکه توانستیم در ورزشگاه سرخ و روزی به یادمانی، جام را بالای سر بردیم، بسیار خوشحال هستم.
برانکو با قدردانی از هواداران، گفت: آنها در طول فصل یار دوازدهم تیم بودند و اکنون نیز جشن باشکوهی را تماشا کردند. همچنین باید از مدیریت باشگاه نیز که شرایط را برای رسیدن به قهرمانی فراهم کرد، قدردانی داشته باشم.
سرمربی پرسپولیس گفت: امسال از فوتبال لذت بردیم و استحقاق رسیدن به قهرمانی را از ابتدای فصل داشتیم.
وی در مورد دیدار سرنوشت ساز تیمش مقابل الهلال در غیاب سیدجلال حسینی و سروش رفیعی، عنوان کرد: نبود این دو بازریکن بزرگ فقدان بزرگی است. البته دیگر نفرات در کنارمان خواهند بود و امیدوارم به موفقیت دست یابیم.
برانکو در مورد تعویض محمدانصاری و شایعاتی مبنی بر مصدومیت وی، عنوان کرد: او مصدوم نیست و از قبل برای تعویض وی برنامه داشتیم. مقابل الهلال سیدجلال حسینی را در اختیار نداریم و می خواستیم تا ربیع خواه را در دفاع وسط آزمایش کنیم. به همین دلیل انصاری در بین دو نیمه جای خود را به ربیع خواه داد.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران چهارشنبه شب جام قهرمانی شانزدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های ایران را بالای سر برد.
'برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.'
ورزشی**3783**1379
خبرنگار: امیر میرزاییان، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*